Proč nejsem pravá foodblogerka… zatím

Moje fotka z kurzu focení jídla

Rozhodla jsem se pro trošku osobnější příspěvky na tento blog, ať víte trošku víc o mně, ne jen o receptech a kurzech. Snad se Vám budou líbit :).
Dnešní článek je o tom, proč se nepovažuji za pravou foodblogerku.

Před třemi lety, když jsem byla na kurzu focení jídla, mi lektorka známá foodblogerka z Hradce Svatava (Coolinářka), řekla, že je ráda, že zná další foodblogerku z Hradce Králové a že je to fajn, že nás je víc…trošku jsem se v tu chvilku vnitřně zasmála, protože jako foodblogerka jsem se nepovažovala a upřímně se za ni …zatím… nepovažuji pořád.
A tak se mi po pár letech zachtělo Vám napsat, proč se tak úplně na pravou foodblogerku necítím.

Kdo je vlastně foodbloger?

Oficiálně je to autor internetových stránek o jídle… no to by mohl být v podstatě každý… ale já to beru trošku víc „profi“… pro mně je to někdo, kdo se soustavně blogování věnuje a žije „blogerským“ životem  – sdílením spousty podrobností o svém životě kolem jídla i mimo něj.

V čem jsou moje foodblogerské nedostatky?

Pořád své fotky považuji za „nepromakané“. Můj styling je spíš freestyle, co mě momentálně napadne, než promyšlené zátiší. Ale makám na tom :).
Ještě nemám skříň s všemožným nádobím a doplňky… na tom se taky pracuje :). A snad brzo rozdíl poznáte.

Ještě jsem se taky neodvážila na tvorbu videí, které považuji za super názornou věc zvlášť u vaření. Ale v současnosti byste asi všude viděli ručku šmátralku mé dcerky. Ale určitě se na ně jednou vrhnu… třeba až jí zapojím do vaření a bude zaujatá vařením ne jedením všeho, co připravíme :).

Mám pocit, že hezký foodblog neuděláte bez nějakého parťáka, ať už partnera nebo jiného pomocníka, který je zázemím, pomocníkem a třeba i hlídačem v pozadí… na ty já momentálně štěstí nemám. Takže se blogu věnuji o dost méně než bych chtěla. Pořád je web i moje služby one woman show :).

Mám pocit, že často mají foodblogeři základnu svých skalních fanoušků, kteří často příspěvky komentují a diskutují… já Vás své skalní fanoušky zatím neznám. Ale moc ráda bych Vás poznala, takže se opravdu nebojte a přidejte se k spolutvoření Vařme jinak, protože bez někoho koho příspěvky zajímají, by to nemělo moc užitku. Takže budu opravdu moc ráda, když Vás poznám a směle do toho.
Moc ráda Vám budu inspirací a ráda příjmu Vaše podněty.

Moc ráda se pravou foodblogerkou stanu, ale zatím na tom musím ještě pořádně makat, abych měla pocit, že jí opravdu jsem.

Budou se Vám osobnější články líbit? Nebo se do nich nemám pouštět?