Pár mých nejúspěšnějších článků

V roce 2015 jsem začala pracovat pro web Nutriční ordinace.

Ráda bych Vám dala na ochutnávku pár mých nejúspěšnějších článků, ze kterých mám opravdu radost.

Proč chia semínka?

chiaChia semínka jsou semínka šalvěje hispánské, pocházejí z Latinské a Střední Ameriky. Tato drobná černá nebo bílá semínka s mírně oříškovou příchutí jsou komplexní potravinou s pestrými účinky na náš organismus. Jaké to jsou?

 

Zlozvyky, které mohou za Váš velký zadek

obezitaMlsání, zajídání emocí nebo lenost hýbat se, to je jen „několik „viníků, kteří promění Vaše pozadí na velký nevzhledný měkký polštář, za který se jistě často stydíte.

 

 

Smoothie – nápoj plný vitamínů

smoothie1Smoothie lze zařadit jako výborné zpestření zdravého životního stylu, kdy si můžete vychutnat spoustu ovoce v jedné skleničce. Navíc Vás zásobí celou řadou vitamínů, minerálních látek, enzymů a vlákniny….

 

Polévka je grunt

polevkadynovaPolévka je grunt, říkávaly naše babičky. Polévka nesměla na stole chybět. I dnes by měla být součástí zdravého a vyváženého jídelníčku, ať už je zeleninová, luštěninová či s masem. A navíc v zimním období dobře zahřeje. Velkou výhodou polévek je rychlá a snadná příprava. Jak ji ale vhodně připravovat a jaké druhy vybírat raději?

 

8. díl seriálu – JAK VYBÍRAT…MASO – HOVĚZÍ

hovezi2Hovězí maso je v ČR velmi oblíbené. Jedná se o dražší maso, proto je důležité dobře vybrat, abychom z masa neměli spíš žvýkačku.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.